Kategórie

Zoznam kategórií.

Categories

 • Vybavenie postelí

  V tejto kategórii nájdete výber produktov, ktoré sú nevyhnutné pre dokonalý spánok a pohodlie. Nájdete tu matrace, plachty, povlaky pre periny a vankúše, či chrániče matracov. Naša ponuka obsahuje výrobky rôznych veľkostí a materiálov. Naši odborníci vám radi pomôžu pri výbere správnej kombinácie produktov pre vaše podnikanie.

 • Stolová bielizeň

  V tejto kategórii nájdete výber produktov, ktoré sú pre reštauračné a hotelové zariadenia. Nájdete tu obrusy, kuvertove pásy, napróny, banketové sukne a iné doplnky. Naša ponuka obsahuje výrobky rôznych farieb, veľkostí a materiálov. Naši odborníci vám radi pomôžu pri výbere správnej kombinácie produktov pre vaše podnikanie.

 • Vybavenie kúpeľní & wellness

  V tejto kategórii nájdete výber produktov, ktoré sú pre kupelňove a saunové zariadenia. Nájdete uteráky, osušky, predložky, župany, saunové vybavenie zábalové plachty a iné doplnky. Naša ponuka obsahuje výrobky rôznych farieb, veľkostí a materiálov. Naši odborníci vám radi pomôžu pri výbere správnej kombinácie produktov pre vaše podnikanie.

 • Profesné oblečenie

  V tejto kategórii nájdete výber rôzneho profesného oblečenia. Naša ponuka obsahuje výrobky rôznych strihov modelov, veľkostí, materiálov a farieb. Naši odborníci vám radi pomôžu pri výbere správnej kombinácie pre vašich zamestnancov.

 • Pracovné uteráky & utierky

  V tejto kategórii nájdete výber rôznych pracovných produktov, nájdete tu pracovné uteráky, osušky, utierky v rôznych veľkostiach.

 • Ponuka tovarov s MIMORIADNÝMI ZĽAVAMI

  Náš e-shop ponúka široký výber hotelového textilu za prijateľné ceny. V tejto kategórii môžete nájsť zlacnené produkty a novinky rôznych sortimentov. Pozrite si našu ponuku a vyberte si vhodný textil pre vaše hotelové a ubytovacie zariadenie.

 • DARČEKOVÁ PONUKA

  Náš e-shop ponúka darčekovú ponuku sety - prezenty za prijateľné ceny. V tejto kategórii môžete nájsť zlacnené produkty a novinky rôznych sortimentov. Pozrite si našu ponuku a vyberte si vhodný darček aj pre firemných zamesnancov.

Počet produktov: 127

Zobrazené produkty: 1-45 z 127 položiek

Aktívne filtre